158.zone
62 subscribers
263 photos
21 videos
1 file
82 links
Download Telegram
to view and join the conversation
Vcera pred 23:30 doslo k vazne nehode u Unhoste na Praze zapad. Posadka z auta vypadla. Zena hned po narazu do stromu, muze pomohl odhalit policejni pes 200 metru od auta v poli. Do sanitky ho transportovali hasici. Z muze byl citit alkohol. Ona ma tezka zraneni, on lehci. Prvni pomoc poskytovali hasici z Kladna a Unhoste.
Ke smrtelne nehode doslo u Jablunkova v Moravskoslezkem kraji. Misto je aktualne neprujezdne !
Stredně těžke zranění ma myslivec, který byl na poli u obce Lipce na Chrudimsku postřelen. Jak zranění vzniklo prošetřují policisté. Na místě je situace nepřehledná. Hon probíhal na poli, kde zemědělci sklízí kukuřici.
V nemocnici zemřel i druhý chlapec ze železničního neštěstí ve Valašském Meziříčí. O události jsme psali zde: https://www.158.zone/vlak-ve-valasskem-mezirici-srazil-dve-deti
Add železniční nehoda ve Valašském Meziříčí: Dnes ráno vydala policie informaci o úmrtí druhého chlapce v nemocnici. Tato informace se však nepotvrdila a policie tuto informaci vzala zpět.
Silnice I/50 u Hodějic v Jihomoravském kraji je uzavřená. Važná nehoda 4 osobních aut. Jedna osoba při nehodě zemřela další čtyři byly zraněny.
Ozbrojeny utocnik z Hamasu strilel v Jeruzaleme. Jeden mrtvy a 4 zraneni.
Policisté zasahují v Bečově na Karlovarsku,kde se v domě zabarikádoval 51letý muž. Zřejmě je ozbrojený a vyhrožuje sebepoškozením. Na místě je policejní vyjednavač i zásahová jednotka
Zásah policistů v Bečově na Karlovarsku dopadl dobře. Zabarikádovaný muž se vzdal vyjednavači. Nikdo nebyl zraněn.
K úniku hutního plynu došlo v Třinci. Na místě je sedm jednotek hasičů. Jednotky uzavřely okolí, obyvatelé jsou varováni sirénami. Hasiči provádí měření koncentrací plynu.
Dnes kolem 13 hod. odpoledne byl zadržen na letišti Václava Havla muž podezřelý z vraždy. Podle informací aktu.cz přiletěl linkou z Londýna. Zadržen byl policisty z Oddělení mobilního zásahu cizinecké policie. Jedná se podle informací aktu.cz o Inda, který by měl být velmi nebezpečný. Mezinárodní zatykač na něj vydala Indie. Podle cestujících, kteří s mužem byli u odbavení mu policisté nedali vůbec žádnou šanci. Zásah byl podle nich velmi rychlý efektivní a nečekaný.
Na Praze 4 aktualne nalez delostreleckeho granatu. Ulice Pod Starkou uzavrena. Na miste pyrotechnik.